НАГРАЖДЕНИЯ


kjh

73-річний білоруський режисер В. Нікіфоров удостоєний російської кінематографічної нагороди «Золотий орел» за серіал «Кат».

У номінації «Кращий телефільм або міні-серіал (до 10 серій)» були висунуті картини «Чудотворець» Дмитра Константинова, «що минає натура» Дмитра Иосифова (головний герой фільму «Пригоди Буратіно», 1975 рік) і «Кат» В. Нікіфорова, повідомляє Бела ПАН.

«Налаштував себе на мінімум, розуміючи, що у російському кіно я людина зі сторони. Потрапити в номінацію — це вже перемога, тому був повністю спокійний, — сказав Бела ПАН Никифоров. — Тим приємніше і більш несподівана виявилася перемога. Потім я хвилювався за наших акторів, які працювали в серіалі. Радий, що нагороди за кращу жіночу і чоловічу ролі отримали Вікторія Толстоганова і Андрій Смоляков ». Всього серіал був відзначений нагородами в чотирьох номінаціях.

«Кат» — російський детективний телесеріал, знятий в 2014 році на основі історії викриття Антоніни Макарової, яка під час Великої Вітчизняної війни, будучи на службі у німецьких окупаційних властей, розстріляла понад 1.500 чоловік. Макарову заарештували в 1978 році в Лепель, вона стала однією з трьох жінок, яких в СРСР засудили до розстрілу.

«Моя мрія — отримати ще одну статуетку за мій майбутній білоруський фільм в номінації« Кращий зарубіжний фільм в російському прокаті », — говорить Нікіфоров.

В. Нікіфоров являеться кінорежисером, актором, сценаристом, педагогом. Засл. діяч мистецтв БРСР (81р.). Лауреатом Державної премії СРСР (86р). Лауреатом премії Ленінського комсомолу БРСР (78р).

Найбільш відомі режисерські роботи: «Зимородок» (72р), «Тихі трієчники» (80р), «Фруза» (81р), «Батьки і діти» (83р), «Державний кордон. Рік сорок перший »(86р),« Дубровський »(88р),« Рейнджер з атомної зони »(98р),« Імперія під ударом »(2000р),« На безіменній висоті »(04р),« Капітанові діти »(06р) , «Знахар» (08р), «Кат» (14 року).

Кінопремія «Золотий орел» заснована Національною академією кінематографічних мистецтв і наук Росії.

mcdd

У популярного міжнародного конкурсу пісні «Євробачення» з’явиться азіатсько-тихоокеанський аналог, йдеться на офіційному сайті конкурсу, повідомляє БЕЛТА. Австралійський телеканал SBS оголосив про підписання з Європейською мовною спілкою домовленості про створення азіатської версії шоу «Євробачення». У цьому конкурсі планується об’єднати до 20 країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Перше шоу буде організовано в Австралії в 2017 році, після цього воно буде проходити в інших країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Таким чином виконавці країн регіону зможуть демонструвати свої таланти всьому світу. Конкурс «Євробачення» дуже популярний в Австралії, телеканал SBS веде його трансляції на протязі більше 30 років. Організатори шоу зазначають, що потенційна аудиторія регіону складає більше 1 млрд глядачів. Представник Австралії в нинішньому році вийде на сцену «Євробачення» вдруге. Артистка Дами Їм, яка народилася в Південній Кореї в родині оперної співачки і з дев’яти років живе в Австралії, відправиться на конкурс в Стокгольмі. Дебют країни на конкурсі відбувся в 2015 році — Себастьян зайняв 5-е місце. Перше «Євробачення» відбулося в 1956 році. З тих пір більше 50 країн взяли участь у цьому конкурсі, число глядачів в Європі щороку досягає майже 200 млн. Столиця Щвеции Стокгольм стане господаркою «Євробачення 2016». Майданчиком для співочого змагання артистів з 43 країн обрана спортивна «Глобен-Арена». Зал дозволяє прийняти 14-16 тис. Глядачів. Півфінали міжнародного конкурсу пісні «Євробачення 2016» відбудуться 10 і 12 травня, фінал — 14 травня. Білорусь делегувала на конкурс виконавця під сценічним ім’ям IVAN (Олександр Іванов). Він виступить у другому півфіналі конкурсу (12 травня) з піснею «Help You Fly» .- 0-