НОВОСТИ


На 76-му році життя після важкої хвороби помер відомий польський режисер Анджей Жулавський. Про це повідомляє ТАСС.

dgyy

Жулавський починав свій шлях в кінематографі в якості асистента знаменитого Анджея Вайди. У 1971 році зняв перший самостійний фільм «Третя сторона ночі», присвячений подіям Другої світової війни. Широку популярність принесла йому інша стрічка, створена в Польщі, — «Диявол», яка була заборонена там цензурою і вийшла тільки в 1988 році. Жулавський емігрував до Франції, де його блискуча кар’єра продовжилася. У його картинах знімалися Ромі Шнайдер, Ізабель Аджані, Клаус Кінскі та інші відомі майстри.

У серпні 2015 року Жулавський був визнаний кращим режисером на 68-му кінофестивалі в Локарно за фільм «Космос» — першу ЙОГО роботу за 15 років Останні.

У Мінську організовують нічні кіносеанси фільму «Зоряні війни: пробудження сили»
seed
Підприємство «Кіновідеопрокат» організовує в Мінську нічні кіносеанси фільму «Зоряні війни: пробудження сили». Сьомий епізод популярної космічної саги виходить в широкий прокат 17 грудня. Однак, як повідомляє БЕЛТА, фільм можна буде побачити вже в ніч з 16 на 17 грудня в столичних кінотеатрах «Салют» (в 12:01) і «Київ» (о 00.10). Нічні сеанси організовують і в кінотеатрі «Аврора» і «Мир», але з 17 грудня.